Prezentacja produktu

Rynny Gamrat na każdym dachu

Systemy rynnowe z PVC oferowane przez firmę Gamrat można stosować do odwodnienia każdego dachu dowolnego obiektu. W ofercie firmy są cztery systemy, które odprowadzą wodę zarówno z niewielkiego daszku, jak i olbrzymich połaci dachowych budynków przemysłowych:

  • system 75 (rynna 75 mm z rurą spustową 63 mm) – małe budynki mieszkalne, wiaty, altany, garaże, dachy mansardowe, balkony;
  • system 100 (rynna 100 mm z rurą spustową 90 mm) – domy jednorodzinne;
  • system 125 (rynna 125 mm z rurą spustową 90 lub 110 mm) – domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne, małe i średnie magazyny, budynku użyteczności publicznej, obiekty handlowe i przemysłowe;
  • system 150 (rynna 150 mm z rurą spustową 110 mm) – duże obiekty mieszkalne, przemysłowe i komercyjne.

Dobór odpowiedniego systemu

Wybierając system rynnowy, należy upewnić się, czy rynny i rury spustowe odbiorą wodę z powierzchni dachowej budynku. W tym celu należy obliczyć tzw. efektywną powierzchnię dachu, którą chcemy odwodnić. Można spróbować samodzielnie obliczyć wydajność i dobrać system bądź też zlecić to firmie Gamrat.
Do obliczaniu efektywnej powierzchni dachu służy wzór: S = (B + 0,5*C)*L.
Natomiast właściwy system dobiera się wg tabeli - maksymalne powierzchnie odwadniane przez systemy rynnowe Gamrat w m2 efektywnej powierzchni dachu (na jedną rurę spustową):

 

Wychodząc naprzeciw światowym tendencjom, firma Gamrat SA wprowadziła na rynek system rynnowy nowej generacji - Gamrat Magnat.

 

 

 Innowacyjne tworzywo ...

Unikalność nowego systemu tkwi w jego "naturze", bowiem Gamrat Magnat powstał w wyniku połączenia tradycyjnego PVC z nowoczesnym tworzywem akrylowym.

 

 

 Odporne na ekstremalne warunki ...

Badania laboratoryjne dowiodły, że tworzywo to przejawia niespotykanie wysoką odporność na działanie agresywnych czynników atmosferycznych, dzięki czemu rynnom Gamrat Magnat niegroźne jest: promieniowanie słoneczne, zmienne, a nawet ekstremalne temperatury powietrza, obfite opady śniegu, czy kwaśne deszcze.

 

 Kolor pod kontrolą ...

Rynny Gamrat Magnat dzięki wyjątkowej wytrzymałości na promieniowanie słoneczne zachowują trwały i głęboki kolor przez wiele lat.

 

 

 Nie wymaga konserwacji ...

Gamrat Magnat to system rynnowy całkowicie odporny na korozję, nie wymaga malowania, jest łatwy do utrzymania w czystości, czego efektem jest bezproblemowe użytkowanie przez wiele lat.


 

 

  

 Prostota montażu ...

System rynnowy Gamrat Magnat jest niezwykle prosty w montażu dzięki systemowi połączeń na zatrzask z uszczelką. Prowadzić go zgodnie z instrukcją montażu dostępną w opakowaniach z elemantami systemu.

 

 

 Sprawdzony kształt ...

Gamrat Magnat łączy w sobie zalety nowoczesnego tworzywa ze sprawdzonym, tradycyjnym kształtem rynny. Dzięki parabolicznej formie oraz idealnie gładkiej powierzchni systemu zapewnia on doskonałą przepustowość. Natomiast charakterystyczne wywinięcie przedniej i tylniej krawędzi rynny wzmacnia i usztywnia instalację.

 

 Kolorystyka:

zielony              wiśniowy           ceglasty            czarny             miedzian         srebrny  

Do pobrania:
Pobierz plik
INSTRUKCJA MONTAŻU
Pobierz plik
DRUK ZAMÓWIENIA
Pobierz plik
CENNIK RYNNY
Pobierz plik
CENNIK RYNNY PCV SKRÓT
Pobierz plik
FOLDER RYNNY PODBITKI
Pobierz plik
CENNIK RYNNY MAGNAT
Pobierz plik
CENNIK RYNNY MAGNAT SKRÓT
Pobierz plik
GWARANCJA RYNNY PCV
Pobierz plik
GWARANCJA RYNNY MAGNAT
do góry
PODSUFITKA BRYZA
BRYZA Podsufitka to rozwiązanie kompletne, składające się z podsufitki pełnej i perforowanej, listwy J oraz listwy H, uzupełniające system rynnowy, pozwalające na estetyczne i trwałe wykon......
więcej
Rynny Kanion - System rynnowy Kanion powstał przy udziale dekarzy i instalatorów. Im właśnie zawdzięcza oryginalne wzornictwo, elegancję i estetykę. Tradycyjny i jednocześnie unikalny profil rynny to cecha charakterystyczna systemu, która radykalnie zmienia wygląd każdego b......
więcej
kotonskiWykonanie: