Prezentacja produktu

 

 
 
   

Opis produktu:

 

Innowacyjne tworzywo ...

Unikalność nowego systemu tkwi w jego "naturze", bowiem Gamrat Magnat powstał w wyniku połączenia tradycyjnego PVC z nowoczesnym tworzywem akrylowym.

Odporne na ekstremalne warunki ...

Badania laboratoryjne dowiodły, że tworzywo to przejawia  niespotykanie wysoką odporność na działanie agresywnych czynników atmosferycznych, dzięki czemu rynnom Gamrat Magnat nie groźne jest:promieniowanie słoneczne, zmienne, a nawet ekstremalne temperatury powietrza, obfite opady śniegu, czy kwaśne deszcze.

Kolor pod kontrolą ...

Rynny Gamrat Magnat dzięki wyjątkowej wytrzymałości napromieniowanie słoneczne zachowują trwały i głęboki kolor przez wiele lat.

Nie wymaga konserwacji ...

Gamrat Magnat to system rynnowy całkowicie odporny na korozję,nie wymaga malowania, jest łatwy do utrzymania w czystości, czego efektem jest bezproblemowe użytkowanie przez wiele lat.

Niezrównana wytrzymałość ...

Gamrat Magnat jest odporny na odkształcenia i niezwykle wytrzymały nawet w skrajnych temperaturach. jeden uchwyt rynnowy wytrzymuje obciążenie nawet do 450kg. Dzięki temu nie groźne są mu obciążenia wywołane zalegającym na dachu śniegiem i lodem.

Prostota montażu ...

System rynnowy Gamrat Magnat jest niezwykle prosty w montażu dzięki systemowi połączeń na zatrzask z uszczelką.

Sprawdzony kształt ...

Gamrat Magnat łączy w sobie zalety nowoczesnego tworzywa ze sprawdzonym, tradycyjnym kształtem rynny. Dzięki parabolicznej formie oraz idealnie gładkiej powierzchni systemu zapewnia on doskonałą przepustowość. Natomiast charakterystyczne wywinięcie przedniej i tylnej  krawędzi rynny wzmacnia i usztywnia instalację.

Kolorystyka:

wiśniowy;

zielony;

miedziany;

srebrny;

ceglasty;

czarny.

Zakres stosowania:

Wybierając system rynnowy, należy upewnić się, czy rynny i rury spustowe odbiorą wodę z powierzchni dachowej naszego budynku. W tym celu należy obliczyć tzw. efektywną powierzchnię dachu, którą system powinien odwodnić.

System rynnowy 125 (rynna 125 mm z rurą spustową 110mm) przeznaczony jest do stosowania na: domach jednorodzinnych, blokach mieszkalnych, małych i średnich magazynach, budynkach użyteczności publicznej, obiektach handlowych i przemysłowych.

Parametry techniczne:

Magazynowanie i transport:

Rynny i rury spustowe powinny być składowane i transportowane na płaskiej powierzchni w położeniu poziomym. Pierwsza warstwa rynien i rur powinna leżeć na równych podkładach i stykać się z nimi na całej długości.
Dopuszczalna wysokość składowania wynosi 1 m.
Ostre krawędzie stojaków i środków transportu stykające się z rynnami należy zabezpieczyć np.: deskami.
Kształtki pakowane w tekturowe pudła powinny być transportowane i składowane pod zadaszeniem.
Ładunek w czasie transportu musi być unieruchomiony. Zaleca się, by ładunek i rozładunek był przeprowadzany ręcznie, a w przypadku  stosowania sprzętu mechanicznego nie wolno dopuścić do miejscowego zgniatania elementów i ich rzucania.

 


 

Do pobrania:
Pobierz plik
CENNIK SKRÓT
Pobierz plik
CENNIK
Pobierz plik
GWARANCJA RYNNY MAGNAT
do góry
PODSUFITKA BRYZA
BRYZA Podsufitka to rozwiązanie kompletne, składające się z podsufitki pełnej i perforowanej, listwy J oraz listwy H, uzupełniające system rynnowy, pozwalające na estetyczne i trwałe wykon......
więcej
Rynny Kanion - System rynnowy Kanion powstał przy udziale dekarzy i instalatorów. Im właśnie zawdzięcza oryginalne wzornictwo, elegancję i estetykę. Tradycyjny i jednocześnie unikalny profil rynny to cecha charakterystyczna systemu, która radykalnie zmienia wygląd każdego b......
więcej
kotonskiWykonanie: