Prezentacja produktu promocja !

Rynny Kanion - System rynnowy Kanion powstał przy udziale dekarzy i instalatorów. Im właśnie zawdzięcza oryginalne wzornictwo, elegancję i estetykę. Tradycyjny i jednocześnie unikalny profil rynny to cecha charakterystyczna systemu, która radykalnie zmienia wygląd każdego budynku, uwydatniając jego walory architektoniczne.

Kanion jest przeznaczony do wykorzystania w domach jednorodzinnych, blokach tarasowych, obiektach handlowych oraz altanach i garażach. Powstanie systemu Kanion poprzedziły badania marketingowe, które pozwoliły na dokładne określenie oczekiwań użytkowników. Gruntowna znajomość rynku, dostęp do najnowocześniejszych technologii i materiałów oraz dążenie do stworzenia systemu idealnego doprowadziły do powstania wyjątkowego produktu.

Kanion jest systemem rynnowym przeznaczonym dla najbardziej wymagających użytkowników. Łączy w sobie elegancki wygląd z wysoką efektywnością odprowadzania wody. Efektywność hydrauliczna i funkcjonalna konstrukcja systemu umożliwiają doskonały przepływ wody nawet podczas bardzo ulewnych deszczy. Poszczególne elementy systemu łączone są ze sobą na wcisk, a jedynie denka zewnętrzne są klejone. Dlatego też sposób montażu systemu Kanion nie wymaga używania bardzo specjalistycznych narzędzi, ale aby instalacja była zamontowana prawidłowo i była szczelna, warto skorzystać z pomocy profesjonalisty. Rynny Kanion nie wymagają absolutnie żadnej konserwacji, cechuje je wysoka trwałość, szczelność i sprawność w odprowadzaniu wody deszczowej z połaci dachowych.

O atrakcyjności systemu Kanion decyduje przede wszystkim elegancki kształt i wygląd oraz jakość wykonania. Elementy systemu pakowane są bądź pojedynczo, bądź po kilka sztuk w woreczki foliowe, co zapobiega ich mechanicznemu uszkodzeniu podczas transportu. Rynny Kanion są całkowicie odporne na zanieczyszczenia zawarte w wodzie deszczowej - jest to szczególnie ważne na terenach nadmorskich i w warunkach agresywnego środowiska przemysłowego.

Źródło: materiały firmy Wavin Metalplast-Buk Sp. z o.o.

KANION to rynna o profilu półokrągłym z wewnętrznym i zewnętrznym wywinięciem. System jest dostępny w czterech rozmiarach rynny i czterech średnicach rury spustowej:
KANION 70 - rynna półokrągła z wywinięciem o średnicy 75 mm, rura spustowa o średnicy 50 mm.
KANION 100 - rynna półokrągła z wywinięciem, o średnicy 100 mm, rura spustowa okrągła o średnicy
75 mm.
KANION 130 - rynna półokrągła z wywinięciem, o średnicy 130 mm, rura spustowa okrągła o średnicy
110 mm lub 90 mm.
KANION 160 - rynna półokrągła z wywinięciem, o średnicy 160 mm, rura spustowa okrągła o średnicy
110 mm. Wszystkie systemy występują w czterech kolorach: ciemny brąz, biały, czarny, grafitowy, a system 130/90 dodatkowo w kolorze miedzianym i ceglasto-czerwonym.


 

Do pobrania:
Pobierz plik
opis-dane
Pobierz plik
CENNIK
Pobierz plik
KATALOG
do góry
PODSUFITKA BRYZA
BRYZA Podsufitka to rozwiązanie kompletne, składające się z podsufitki pełnej i perforowanej, listwy J oraz listwy H, uzupełniające system rynnowy, pozwalające na estetyczne i trwałe wykon......
więcej
Rynny Kanion - System rynnowy Kanion powstał przy udziale dekarzy i instalatorów. Im właśnie zawdzięcza oryginalne wzornictwo, elegancję i estetykę. Tradycyjny i jednocześnie unikalny profil rynny to cecha charakterystyczna systemu, która radykalnie zmienia wygląd każdego b......
więcej
kotonskiWykonanie: